Prezident COP29-a hazırlıqla bağlı görülən işlərlə tanış oldu - Yenilənir [xfvalue_red] 17 Ekm, 24 - 11:43 Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev oktyabrın 17-də Bakı Olimpiya Stadionunun ərazisində COP29-a hazırlıqla bağlı görülən işlərlə tanış olub.Məlumatı Prezidentin Mətbuat Xidməti yayıb.
Səhiyyədə Liderlik və Strateji İdarəetmə: Ağstafa Rayon Mərkəzi Xəstəxanasının Direktoru Səyyad Yusifov [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]15:1817 Şub
Göygöldə orta məktəbdə kütləvi zəhərlənmə: şagirdlər xəstəxanaya yerləşdirildi [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]12:2317 Şub
Moskvanın “Salaryevo Park” yaşayış kompleksində azərbaycanlı evli cütlük müəmmalı şəkildə ölüb [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]02:5117 Şub
Ağdam şəhər 1 nömrəli tam orta məktəbdə tədris prosesi başlanıb [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]02:2517 Şub
İlham Əliyev və Aleksandar Vuçiç Strateji Tərəfdaşlıq Şurasının ilk iclasında iştirak ediblər [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]18:1615 Şub
Prezident İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Belqradda Heydər Əliyev və Milorad Paviçin abidələrini ziyarət ediblər [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]17:5415 Şub
Prezident İlham Əliyev Belqradda Aleksandar Vuçiç ilə təkbətək görüş keçirib [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]17:4815 Şub
İran ABŞ ilə nüvə razılaşması üçün şərtini açıqladı [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]13:1815 Şub
Prezident İlham Əliyevin Münxen Təhlükəsizlik Konfransı çərçivəsində keçirdiyi görüşlər [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]10:5115 Şub
Ceyhun Bayramov Almaniyanın XİN rəhbəri ilə normallaşma prosesini müzakirə edib [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]02:0715 Şub
Zelenski İlham Əliyevlə görüşü barədə paylaşım edib [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]21:2414 Şub
III MDB Oyunlarının bürünc medalçısı olan 16 yaşlı boksçu vəfat edib [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]21:1214 Şub