Qubadlıda Xanlıq, Mahruzlu və Zilanlı kəndlərinin təməli qoyuldu [xfvalue_red] 4 May, 23 - 13:06 Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev Qubadlıda Xanlıq, Mahruzlu və Zilanlı kəndlərinin təməlini qoyub.Bu bardə Prezidentin Mətbuat Xidməti məlumat yayıb.
Tramp: “Sülh Şurası”nın bəzi üzvləri Qəzzaya 7 milyard dollar ayırmaqda razılığa gəlib [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]20:4119 Şub
ABŞ vitse-prezidenti Cey. Di. Vens: Azərbaycan və Ermənistan liderlərinə minnətdarıq [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]20:2419 Şub
Vaşinqtonda Azərbaycan və Ermənistan liderlərinin əl sıxması dərin simvolik məna daşıyır [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]20:2019 Şub
Prezident İlham Əliyev Sülh Şurasının ilk iclası çərçivəsində bir sıra liderlərlə ayaqüstü söhbətləşib [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]19:0319 Şub
Göyçayda Birinci Qarabağ müharibəsi şəhidimiz Babayev Vüqarın vida mərasimi keçirilir [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]15:5719 Şub
Azərbaycan Səudiyyə Ərəbistanı, Oman, Küveyt və Bəhreyn vətəndaşları üçün vizasız rejimi tətbiq edib [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]15:4319 Şub
Ucarda I Qarabağ müharibəsinin itkin-şəhidi Azad Cəlilov dəfn edilib [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]15:3219 Şub