Prezident onu icra başçısı təyin etdi [xfvalue_red] 1 Kas, 24 - 17:22 Orxan Rüfət oğlu Hüseynzadə Ağdaş Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı təyin edilib.Prezident İlham Əliyev bununla bağlı Sərəncam imzalayıb.Qeyd edək ki, Ağdaşın sabiq icra başçısı Tofiq İbrahimov avqustun 7-si vəzifəsindən azad edilmişdi.
İlham Əliyev və Aleksandar Vuçiç Strateji Tərəfdaşlıq Şurasının ilk iclasında iştirak ediblər [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]18:1615 Şub
Prezident İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Belqradda Heydər Əliyev və Milorad Paviçin abidələrini ziyarət ediblər [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]17:5415 Şub
Prezident İlham Əliyev Belqradda Aleksandar Vuçiç ilə təkbətək görüş keçirib [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]17:4815 Şub
İran ABŞ ilə nüvə razılaşması üçün şərtini açıqladı [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]13:1815 Şub
Prezident İlham Əliyevin Münxen Təhlükəsizlik Konfransı çərçivəsində keçirdiyi görüşlər [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]10:5115 Şub
Ceyhun Bayramov Almaniyanın XİN rəhbəri ilə normallaşma prosesini müzakirə edib [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]02:0715 Şub
Zelenski İlham Əliyevlə görüşü barədə paylaşım edib [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]21:2414 Şub
III MDB Oyunlarının bürünc medalçısı olan 16 yaşlı boksçu vəfat edib [xfgiven_red][xfvalue_red][/xfgiven_red]21:1214 Şub